-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень будівлі амбулаторії № 11 КНП «Правобережний центр первинної медико-санітарної допомоги» ЗМР, розташованої за адресою: м. Запоріжжя, вул. Дмитра Вишневецького, 17 (код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-01-12-010167-a
Торги не відбулися
635 046.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.01.2026 17:23 - 17.01.2026 00:00
Відповідь надана
ТД
Номер:
2628802753d94c2682b062757583643a
Дата опублікування:
15.01.2026 11:27
Опис:
- проходження навчання для посадових осіб і спеціалістів за курсом Система стандартів безпеки праці. Охорона праці і промислова безпека у будівництві;
- проходження навчання для посадових осіб і спеціалістів за курсом Правила охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями; -просимо уточнити що для посадових осіб а що для фахівців так як навчання відрізняються
Відповідь:
Стосовно запитуваної вами інформації, щодо
- проходження навчання для посадових осіб і спеціалістів за курсом Система стандартів безпеки праці. Охорона праці і промислова безпека у будівництві, та
- проходження навчання для посадових осіб і спеціалістів за курсом Правила охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями, надаємо роз’яснення.
Згідно п.п.1.2.3, п.1.2. Додатку 1 до тендерної документації, підтвердження проходження вищезазначеного навчання повинна мати відповідальна особа з охорони праці на підприємстві.
Згідно п.1.2. Додатку 1 до тендерної документації
- спеціальне навчання за курсом «Правила охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями» повинні мати працівники зазначені у довідці, відповідно до вимог пп. 1.2.4. – 1.2.10. (маляр, штукатур, бетоняр, монтажник гіпсокартонних конструкцій, слюсар-сантехнік, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, монтажник-складальник металопластикових конструкцій).
Дата відповіді:
15.01.2026 16:56