-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М'ясо свинини І категорії (без кісток та сала) охолоджене; кури-бройлери І категорії (тушки) охолоджені; філе куряче охолоджене; печінка яловича охолоджена
Тендер Prozorro UA-2018-12-04-004610-c
Торги не відбулися
1 598 625.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 993.13 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 993.13 UAH
Період уточнення:
04.12.2018 16:42 - 10.12.2018 16:47
Звернень немає. Звернення не може бути заданим