-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
НК 024:2023: 62725 Блок з інструментами для стоматологічного установлення пневматичний; код НК 031:2024 Z12110101- установки для терапевтичної стоматології
Тендер Prozorro UA-2025-12-08-008525-a
Завершена
550 000.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.12.2025 12:31 - 20.12.2025 00:00
Відповідь надана
Тендерне забезпечення
Номер:
ac28aff0ee8a4bfeab2f4b542d4c86de
Дата опублікування:
18.12.2025 11:47
Опис:
Доброго дня!
Питання по банківській гарантії. На сайті стоїть вимога для участі в тендері подати банківську гарантію. Але в Документації вказано що тендерне забезпечення не потрібно (Розділ 3. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції п2) !? Посилаючись на Документацію Банк відмовляється давати гарантію! Прошу внести зміни в документацію або прибрати з сайту вимогу гарантії! З повагою!
Відповідь:
Добрий день Шановний учасник.банківська гарантія з сайту прибрана.
Дата відповіді:
18.12.2025 12:40