-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
26Т-031_42130000-9 - Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Засувки шиберні)
Тендер Prozorro UA-2025-11-21-001351-a
Завершена
7 307 948.65
UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.11.2025 09:30 - 07.12.2025 00:00
Відповідь надана
Збільшення строків поставки
Номер:
32825f4f3cfe4ad2aad946e83dbf9256
Дата опублікування:
02.12.2025 10:10
Опис:
Доброго дня, Шановний Замовнику! Висловлюємо Вам свою повагу та звертаємось до Вас стосовно наступного. Наша компанія є офіційним представником закордонного виробника та планує участь в закупівлі UA-2025-11-21-001351-a. Згідно тендерної документації Вами виставлена вимога щодо наявності у виробника діючого сертифікату на право використання офіційної монограми АРІ 6А виданого виробнику запропонованого Товару. Доводимо до Вашого відома, що в Україні не має жодної компанії, яка б мала діючий сертифікат API Spec 6А на виробництво товару, який є предметом закупівлі. Тобто, товар, який є предметом закупівлі в даній процедурі є імпортним. Технологічний процес у будь-якого світового виробника Товару, що є предметом даної закупівлі, складає орієнтовано – до 90 календарних днів. Доставка Товару від заводу-виробника в Україну, на умовах DDP для учасника – резидента України, враховуючи військовий стан та триваючу агресію російської федерації, становить орієнтовано 60 днів. Таким чином, фактичний загальний строк поставки для учасника – резидента України, Товару який є предметом закупівлі в даній процедурі складає не менше 150 днів. Також додатковий час займає митне оформлення, що в свою чергу збільшує фактичні строки поставки до 150-180 к.д. Узв’язку з вищевикладеним, просимо Вас збільшити строки поставки Товару та викласти п.4.4. Розділу І тендерної документації в наступній редакції: "Протягом 180 календарних днів з дати укладання договору про закупівлю*, але не пізніше 30.06.2026 р.**". Дані строки в ніякому разі не є перебільшеними та є ФАКТИЧНИМИ для данного типу товару. Дані зміни дадуть змоги більшої кількості компаній прийняти участь в даній закупівлі що в свою чергу дозволить збільшити конкуренцію та сприятиме збереженню бюджету. Заздалегідь дякуємо та сподіваємось на подальшу співпрацю.
Відповідь:
Шановний Учаснику! Дякуємо за звернення та інформуємо, що терміни на проведення процедури, укладання договору, виготовлення товару та строки його поставки вказані відповідно до виробничих планів Замовника з урахуванням попереднього аналізу ринку. Збільшення строку поставки негативно вплине на виконання фактичних виробничих планів Замовника.
Дата відповіді:
05.12.2025 12:34
Відповідь надана
Щодо терміну подання тендерних пропозицій
Номер:
86f3cf5d5c174273afcd5438aec28889
Дата опублікування:
26.11.2025 13:21
Опис:
Доброго дня, Шановний Замовнику!
Просимо Вас подовжити термін подання тендерних пропозицій на 10 календарних днів,у зв’язку з необхідністю уточнення технічних характеристик у виробника та значним обсягом документації, що потребує опрацювання для якісної підготовки пропозиції.
Подовження строку надасть можливість підготувати пропозицію належним чином та забезпечити її відповідність усім вимогам тендерної документації.
Дякуємо за розуміння.
Відповідь:
Шановний Учаснику, дякуємо за звернення! Термін прийому пропозицій буде продовжено до 10.12.2025 р.
Дата відповіді:
28.11.2025 11:13