-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Металопластикові конструкції (вікна, двері)
Тендер Prozorro UA-2025-11-19-006286-a
Завершена
456 627.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.11.2025 12:00 - 25.11.2025 00:00
Відповідь надана
Монтаж
Номер:
55237429a661480fb620519774e5d79d
Дата опублікування:
19.11.2025 22:52
Опис:
Чи передбачає закупівля монтаж?
Відповідь:
Так, буде внесено зміни до тендерної документації
Дата відповіді:
20.11.2025 08:17