• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Розробка проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція КПП (літера Г) під навчальний корпус за адресою: м. Київ, Солом’янський район, проспект Повітряних сил, 53.»

1) найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія: Національна академія внутрішніх справ; 03035, м. Київ, пл. Солом’янська, 1; ЄДРПОУ 08751177 2) назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Розробка проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція КПП (літера Г) під навчальний корпус за адресою: м. Київ, Солом’янський район, проспект Повітряних сил, 53.» (код за ДК 021:2015- 71320000-7 Послуги з інженерного проектування) 3) кількість та місце поставки товарів, обсяг і місце виконання робіт чи надання послуг: Місце надання послуг: м. Київ, просп. Повітряних сил, 53 Кількість: 1 робота 4) очікувана вартість предмета закупівлі: 8 798 177,53грн з ПДВ 5) строк поставки товарів, виконання робіт, надання послуг: До 31.03.2026 року 6) кінцевий строк подання тендерних пропозицій: до 05.10.2025 до 00:00 год 7) умови оплати: Оплата здійснюються на підставі ст.49 Бюджетного кодексу України на умовах відстрочки платежу на термін до 30 календарних днів. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за поставлений Товар здійснюється на протязі 7 –ми банківських днів, з дати отримання Замовником бюджетного призначення на фінансування закупівлі на рахунок. При цьому оплата Постачальнику за поставлений Товар проводиться Замовником у відповідності із розподілом обсягів коштів бюджетного фінансування. 8) мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. 9) розмір, вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати): не вимагається 10) дата та час розкриття тендерних пропозицій: визначається автоматично 11) розмір мінімального кроку пониження ціни: у межах від 0,5 відсотка до 3 відсотків очікуваної вартості закупівлі або в грошових одиницях: Розмір мінімального кроку пониження ціни складає – 1 відсоток від очікуваної вартості закупівлі.

Торги не відбулися

8 798 177.53 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.09.2025 12:35 - 02.10.2025 00:00
Відповідь надана

кошториси і AUTO CAD!!!!

Номер: cfa36e929bc74b8aadb50722d32fffae
Дата опублікування: 01.10.2025 19:35
Опис: Вартість проектних робіт розраховується відповідно до завдання на коригування та Настанови з визначення вартості проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво, яка затверджена наказом Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України від 01.11.2021 № 281, Учаснику у складі тендерної пропозиції необхідно надати гарантійний лист для підтвердження даної вимоги та самі розрахунки у вигляді документів, що підтверджують дану вимогу, а саме: - договірну ціну на виконання проєктних робіт; - зведений кошторис на проєктні роботи; - кошториси на проєктні роботи. - календарний графік виконання робіт із зазначенням кожної із стадій проєктування. мають бути розроблені у порядку та за формою, встановленою Настановою з визначення вартості проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво, у програмному комплексі AutoCAD або ZWCAD Standard . Auto Cad -це програма для візуалізації і конструкцій і аж няк не розрахунків!!! Замовник привдіть тендерну документацію відповідно чинного законодавства!
Відповідь: Дякуємо за запитання! Відповідно до Додатку №1 - "Кошторисна документація має бути розрахована за допомогою ліцензійного програмного комплексу АВК-5 останньої версії, або аналогу." Аналог - програмні комплекси як АС 4 ПВР, Експерт-Кошторис ПВР та інші.
Дата відповіді: 02.10.2025 14:17
Відповідь надана

вихідні дані для ІТЗ ЦЗ

Номер: 758da0025efb465f936e1cd0e2d38834
Дата опублікування: 29.09.2025 18:20
Опис: Згідно вимог ПКМУ №6 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/6-2014-%D0%BF#Text в тексті завдання на проєктування необхідно передбачити розділ ІТЗ ЦЗ. В свою чергу замовник, повинен надати завдання на розробку розділу згідно вимог дод. «Б» ДСТУ 8773:2018. Просимо виконати вимогу вказаного ДСТУ. Просимо повідомити, чи є у замовника вихідні дані та вимоги у вигляді листа від територіального підрозділу ДСНС для розробки розділу ІТЗ ЦЗ які повинен надати замовник згідно п.2 дод "А" ДБН А.2.2-3:2014 зі змінами 1,2? Чи буде надано вказане завдання генпроєктувальнику ?
Відповідь: Дякуємо за запитання! п.11 та п. 21 Завдання на проектування передбачено і надано всі необхідні данні для проектування. Всі інші супутні документи у замовника наявні
Дата відповіді: 02.10.2025 14:17
Відповідь надана

програми для кошторисів

Номер: d25c37c435e64800899c6cb094f17715
Дата опублікування: 29.09.2025 10:05
Опис: Шановний замовнику! ви намагаєтеся переконувати проектувальників, які постійно працюють в спеціалізованих програмних комплексах, які мають різне призначення в тому АВК-5, та перераховані вами аналоги в тому, що всі ці програми передбачені для розробки кошторисів ???. Всі комплекси, зокрема зазначений АВК-5, призначені для розробки кошторисів на будівництво, а не на проектні роботи! у вас предметом закупівлі є "розробка проєктно-кошторисної документації". Для розробки кошторисів АВК-5 не призначений. Отже просимо усунути невідповідність у ваших вимогах.
Відповідь: Дякуємо за запитання! Шановний учаснику, такі програмні комплекси як АС 4 ПВР, Експерт-Кошторис ПВР та інші являються аналогами АВК-5 про що було зазначено у відповіді на питання вище.
Дата відповіді: 02.10.2025 14:17
Відповідь надана

інструментальне обстеження

Номер: 38acc4ffffc84b81a15025d43a2fb242
Дата опублікування: 27.09.2025 16:37
Опис: Згідно п.4.1б, п.7.1 дод. "А" ДБН А.2.2.3-2014 із змінами №1,2 при реконструкції, капітальному ремонту не допускається проводити проєктні роботи без раніше проведених інженерних вишукувань та інструментального обстеження будівель та споруд (код КВЕД-2010: Клас 71.20, ДК 021:2015 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробувань (Проведення інструментально-технічного обстеження будівель та споруд з метою оцінки технічного стану та експлуатаційної придатності конструкцій, будівель та споруд). Ці дані в свою чергу є вихідним даним для проєктування. Просимо повідомити чи має Замовник звіт за результатами інструментального обстеження? Згідно п. 7.1 дод. А ДБН А.2.2.3-2014 із змінами 1,2 звіт з обстеження відноситься до переліку вихідних даних, які надаються ЗАМОВНИКОМ !. Отже п.12.1 додатку 1 -технічне завдання порушує вимоги вказаного ДБН. Просимо усунути порушення. Обстеження проводить експерт будівельний (код професії 2142.2 Національного класифікатору професій ДК 003:2010. Звіт з обстеження розроблений згідно вимог ДСТУ-Н Б В.1.2-18:2016 сертифікованим експертом із обстежень будівель, має бути зареєстрований в єдиному державному реєстрі будівельної діяльності і мати свій унікальний код. Просимо повідомити чи має Замовник звіт за результатами інструментального обстеження будівлі, і чи є у цього звіту унікальний код?
Відповідь: Дякуємо за запитання! Виконання технічного обстеження будівлі, в тому числі обмірних креслень, інженерно-геологічних вишукувань та оформлення за їх результатом технічних звітів (на підставі яких будуть проводитися відповідно до законодавства, будівельних норм і правил проектні роботи), передбачено пунктом 8 завдання на проектування і включено до предмету закупівлі та її очікуваної вартості, що не суперечить чинному законодавству.
Дата відповіді: 30.09.2025 15:59
Відповідь надана

Кошторисні розрахунки

Номер: 5a18fb7b885c47dca152f51518a78cba
Дата опублікування: 24.09.2025 15:19
Опис: Шановний Замовник! Просимо уважно ознайомлюватися з власними вимогами тендерної документації та аналізувати їх. Відповідно до Додатку №1 - "Кошторисна документація має бути розрахована за допомогою ліцензійного програмного комплексу АВК-5 останньої версії, або аналогу." ЗВЕРТАЄМО УВАГУ що АВК-5 це програма для розрахунку вартості нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту будівель та споруд різного призначення, їх комплексів, лінійних об'єктів інженерно-транспортної інфраструктури, реставрації пам'яток архітектури та містобудування, а також для визначення вартості ремонтно-будівельних робіт, які здійснюються на будовах промислового та іншого призначення; Тобто це програма яка рахує вартість самого будівництва. В тендерній документації вимагають надання вартості проектно-кошторисних робіт, дані розрахунки здійснюють в програмних комплексах для визначення вартості проектних, науково-проектних, дослідницьких та вишукувальних робіт. (наприклад АС 4 ПВР, Експерт-Кошторис ПВР та інші аналоги.) Відповідно просимо привести документацію у відповідність та передбачити належні вимоги.
Відповідь: Дякуємо за запитання! Аналогами програми АВК-5 є інші кошторисні програми, такі як "Експерт-Кошторис", "СТС-кошторис" та "АС-4 Кошторис". Ці програми призначені для автоматизації складання кошторисної документації у будівництві та проєктуванні, пропонуючи схожий функціонал для розрахунку вартості робіт та складання кошторисів.
Дата відповіді: 26.09.2025 17:01
Відповідь надана

Площа будівлі

Номер: 1a2dc46cbea04f4f86b0287262c84698
Дата опублікування: 24.09.2025 14:38
Опис: Просимо надати інформацію яка площа (м3) будівлі що підлягає обстеженню.
Відповідь: Дякуємо за запитання! площа (м3) будівлі 89.5
Дата відповіді: 26.09.2025 16:57
Відповідь надана

Огляд

Номер: c85aa630143341d0b4ae11a95196cba1
Дата опублікування: 24.09.2025 14:37
Опис: Просимо уточнити чи не буде відсутність огляду об'єкту підставою для відхилення пропозиції учасника?
Відповідь: Дякуємо за запитання! Відповідно до тендерної документації: "учасник в разі необхідності може за домовленістю із Замовником відвідати та оглянути об’єкт Замовника для правильних розрахунків вартості та економії бюджетних коштів", тобто не буде підставою для відхилення. Водночас повідомляємо що, об'єкт реконструкції є надзвичайно важливим оскільки йдеться про безпеку Ліцеїстів. Саме тому ми рекомендуємо здійснити огляд місця проведення робіт з метою більш якісної підготовки документів з врахуванням всіх особливостей об'єкта.
Дата відповіді: 26.09.2025 16:56
Відповідь надана

Накази на призначення

Номер: 99fc4b828e8f42c8bba65dc2c17afc4b
Дата опублікування: 23.09.2025 11:51
Опис: Чи може учасник надати у складі пропозиції лише накази на призначення? Якщо ні просимо обгрунтувати.
Відповідь: Дякуємо за запитання! Ні, надавати лише накази на призначення, недостатньо для підтвердження наявності кваліфікації та досвіду працівників у тендерній пропозиції. Разом із наказами потрібно подавати інші документи, що підтверджують відповідність працівників вимогам замовника, що свідчать про їхню фактичну роботу та інші документи, що підтверджують їхні знання та досвід, які зазначені в тендерній документації.
Дата відповіді: 25.09.2025 11:42
Відповідь надана

містобуди є?

Номер: 1268e80c0810457f927638b6d89c629c
Дата опублікування: 23.09.2025 10:29
Опис: чи є у вас містобудівні умови та обмеження для можливості проектування згідно вимог ст.29 ЗУ Про регулювання. Нагадуємо, що згідно п.3.21 ДБН А2.2.3-2014 зі змінами "реконструкція" передбачає змін геометричних розмірів для яких зв'язкова наявність у замовника містобудівних умов. Якщо у замовника немає містобудів - проектувати реконструкцію не можна !!!.
Відповідь: Дякуємо за запитання! Так, у замовника наявні містобудівні умови та обмеження для можливості проектування.
Дата відповіді: 25.09.2025 11:42
Відповідь надана

Розрахунок кошторису

Номер: 7f7fa3ceb7c145229be4dbc37ffb4a17
Дата опублікування: 22.09.2025 11:06
Опис: Шановний замовнику, вами в завданні на проектування вимагається, що кошторисні розрахунки мають бути розроблені у порядку та за формою, встановленою Настановою з визначення вартості проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво, у програмному комплексі AutoCAD або ZWCAD Standard. Автокад (AutoCAD) або ZWCAD Standard – це система автоматизованого проектування (САПР) для створення 2D- і 3D-креслень та моделей. Програма дозволяє архітекторам, інженерам та дизайнерам створювати точні технічні креслення, складні тривимірні моделі та схеми, що застосовуються в машинобудуванні, будівництві, архітектурі та інших інженерних галузях. Тож в даних програмах розрахувати кошторис неможливо, просимо внести зміни.
Відповідь: Дякуємо за запитання! просимо дотримуватися умов тендерної документації. Відповідно до Додатку №1 - "Кошторисна документація має бути розрахована за допомогою ліцензійного програмного комплексу АВК-5 останньої версії, або аналогу."
Дата відповіді: 24.09.2025 14:57