-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
- 1
Труба та швелер
Тендер Prozorro UA-2025-09-16-004091-a
Завершена
124 572.82
UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.09.2025 11:14 - 21.09.2025 00:00
Відповідь надана
поставка товару
Номер:
3da7fbdddc874b549319b5a33b390337
Дата опублікування:
17.09.2025 12:37
Опис:
Добрий день! Чи можлива поставка однією партією? Дякую
Відповідь:
Добрий день. Так, можлива.
Дата відповіді:
17.09.2025 14:47