-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кран автомобільний згідно ДК 021:2015 код 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
Тендер Prozorro UA-2025-08-28-007155-a
Завершена
10 700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 107 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 107 000.00 UAH
Період уточнення:
28.08.2025 14:43 - 02.09.2025 00:00
Відповідь надана
Щодо закупівлі
Номер:
4c603c8ef4ed4d92b0d4b6b5efb73e8c
Дата опублікування:
01.09.2025 20:35
Опис:
Шановний Замовнику! Ви пишете, що (тендерна документація не містить посилання на конкретного виробника шасі. Опис та характеристики Товару згідно додатку 2 до містять вирази тендерної документації «не менше» та «не більше», тобто не встановлено конкретних характеристик).Не держіть нас та всіх за дурнів. Всі параметри прописані так, щоб як ви пишете «не менше» та «не більше» не підходило для шасі Sitrak. Інформацію по шасі автокрану ви як Замовник, та компанія яка планує постачати автокран навмисно прописали так, щоб ТОВ «КМЗ» не могло прийняти участь в закупівлі. Вся інформація щодо шасі Sitrak 6х4 є в наявності на нашому сайті. ТОВ «Київський машинобудівельний завод» ще раз наголошує,
що автомобільні крани в/п 25тн є в наявності. Ми сподіваємось що ви внесете зміни в технічні характеристики.
Відповідь:
Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі складені з урахуванням особливостей використання крану автомобільного для проведення монтажних та ремонтних робіт, зокрема для підйому та переміщення важких елементів тепломереж, таких як труб, арматури трубопровідної, та іншого обладнання в умовах щільної міської забудови.
Дата відповіді:
04.09.2025 13:24
Відповідь надана
технічні вимоги
Номер:
4a4d8f1852b049beaa334671881d6d8f
Дата опублікування:
01.09.2025 20:10
Опис:
Шановний замовник. Прохання внести зміни в технічні вимоги і збільшити допустиму довжину, що дозволить запропонувати автокран з довжиною стріли 41м.
А саме :
Габаритні розміри крану в транспортному положенні (ДхШхВ), не більше 13050х2550х4000 мм.
Відповідь:
Вимога до довжини крану встановлена, виходячи з практики експлуатації кранів автомобільних в Концерні «Міські теплові мережі», в умовах необхідності маневрування у щільній міській забудові, особливо на внутрішньо квартальних шляхах. Збільшення довжини крану буде створювати труднощі при заїзді крану на місця проведення монтажних та ремонтних робіт, а в деяких випадках унеможливить такий заїзд.
Дата відповіді:
04.09.2025 13:24
Відповідь надана
Щодо закупівлі
Номер:
00c0beb4e8ac4a2e9763367c301f9e75
Дата опублікування:
29.08.2025 16:33
Опис:
Шановні, керівництво м. Запоріжжя, та керівництво Концерну «Міські теплові мережі». Комунальні підприємства м.Запоріжжя вкотре проводять закупівлю автомобільного крану під конкретного Постачальника, а саме:
Згідно закупівлі UA-2025-05-23-009319-a від 23.05.2025р. КП «ВОДОКАНАЛ» м. Запоріжжя заключило договір на постачання автокрану 25тн, де згідно тендерної документації технічні параметри були прописані виключно під одного конкретного учасника. На звернення розширити технічні параметри КП «ВОДОКАНАЛ» м.Запоріжжя ніяк не реагувало. Згідно цієї закупівлі приймав участь один учасник ТОВ"Укрспецтехінвест" з автокраном PA-ZM 30- ПАТРОН( що є кран на китайському спецшасі ZOOMLION) з вартістю 8 916 600 без пдв. Бюджет цієї закупівлі становив 8 916 675 без пдв.
Згідно закупівлі UA-2025-05-06-008383-a від 06.05.2025р. КП "Запоріжміськсвітло" проводило закупівлю автокрану 18тн з бюджетом закупівлі 6 897 343 грн з пдв. В тендерній документації технічні параметри були прописані виключно під одного конкретного учасника. Після звернення потенційних учасників для розширення кола учасників зробити технічні зміни та запропонування точно такого крану з меншою вартістю та ще й на кращому шасі, були внесені декілька змін а потім закупівлю скасували по причині ( Під час проведення Закупівлі виникла потреба щодо коригування вартості очікуваної закупівлі, що неможливо здійснити після оприлюднення оголошення процедури закупівлі. Зазначені порушення на цьому етапі Закупівлі неможливо усунути чи виправити) 13.05.2025р. була оголошена нова закупівля UA-2025-05-13-013627-a де прийняли участь ТОВ "Київський машинобудівельний завод" з вартістю 6 461900,00 грн. з ПДВ, та ПП "ВКП "Альфатекс" з вартістю 6 462 000,00 грн. з ПДВ. Бюджет закупівлі становив 6 752 030 грн. з ПДВ. Але так не було заплановано організатором закупівлі і ТОВ "Київський машинобудівельний завод" не повинен був стати переможцем. Не довго думаючи закупівлю скасовують по причині(У процесі проведення процедури закупівлі було встановлено відсутність актуальної потреби у товарі "Кран автомобільний", який відповідно до технічних характеристик, визначених у тендерній документації, на даний момент не відповідає реальним потребам Замовника. У зв’язку з цим, відповідно до чинного законодавства та з метою ефективного використання бюджетних коштів, прийнято рішення про скасування закупівлі зазначеного товару). Не такий кран вже потрібен нашому замовнику, запропоноване шасі крану Sitrak, а не Dayun. І знову не довго думаючи оголошується третя закупівля UA-2025-06-03-010880-a від 03.06.2025р. на той самий кран з технічними характеристиками як і першій закупівлі UA-2025-05-06-008383-a від 06.05.2025р. з бюджетом 6 752 030 грн. На цій закупівлі ТОВ "Київський машинобудівельний завод» не могло прийняти участь по технічних характеристиках. Учасником і переможцем було одне підприємство ПП "ВКП "Альфатекс" з вартістю крану 6 750 000 грн з ПДВ на шасі Dayun , під якого з початку готувалась закупівля.
Щановний Замовнику! До вас звертається вітчизняний виробник автомобільних кранів ТОВ «Київський машинобудівельний завод». Не повторюйте помилок ваших колег з м. Запоріжжя за які в подальшому треба буде відповідати . В вашій технічній документації прописані технічні параметри виключно під автомобільний кран ПП "ВКП "Альфатекс" на базі шасі Dayun. Стосовно виробника шасі Dayun, це невелике підприємство в масштабах Китаю що межує на грані банкрутства і не входить навіть в десятку виробників шасі в Китаї. Компанія Dayun не виготовляє , а лише збирає всі компоненти для шасі .
Ми, як виробник маємо в наявності автомобільні крани 25т, та можемо запропонувати вашому підприємству за ціною нижчою вашого бюджету. Наші автокрани забудовані на автомобільному шасі Sitrak C5H компанії «Sinotruk» КНР, яка виробляє свою продукцію по ліцензії MAN, та являється виробником №1 у Китаї і одним із найбільших у світі. Саме шасі Sitrak C5H є самим европезованим шасі де мотор, коробка і мости виготовлені по ліцензії MAN, а інші комплектуючі ліцензійних європейських виробників. ДЛЯ РОЗШИРЕННЯ кола учасників ми намагаємо внести зміни в технічні параметри автокрану. У разі позитивної реакції з Вашої сторони, зміни будуть додатково запропоновані. Додатково надаємо Вам інформацію, що автокрани виробництва ТОВ «КМЗ», як першого і єдиного в сфері автокранів внесені до переліку техніки і обладнання вітчизняного виробництва згідно програми «ЗРОБЛЕНО В УКРАЇНІ», вартість яких частково (15% вартості без ПДВ) компенсується за рахунок бюджетних коштів, додаток до наказу Міністерства економіки України від 22 жовтня 2024 року № 24459 (у редакції наказу від 25.04.2025 № 2237 (зі змінами внесеними наказами від 25.06.2025 № 2747 та від 20.08.2025 № 277) .
04 серпня 2025 року Кабінет міністрів розширив програму компенсації 15% вартості української промислової техніки та обладнаннята та включив до переліку отримувачів комунальні підприємства що купують техніку за власні кошти. Посилання на Перелік https://me.gov.ua/view/93095352-cef1-4bd6-8455-509d548b03ae. Ваше підприємство може придбати автомобільний кран за кращою ціною, з кращим шасі та отримати кеш бек 15% при закупівлі товару за власні кошти підприємства. Виникає питання, для вас головним пріоритетом є купити техніку у конкретного постачальника, чи все ж таки економно використати державні кошти.
У разі відмови внесення змін в технічні характеристики автокрану для розширення кола учасників та створення конкурентних умов, ми будемо вимушені звернутися до всіх правоохоронних та антикорупційних органів, до керівництва держави з приводу організації в м.Запоріжжя закупівель комунальними підприємствами.
Відповідь:
Тендерна документація не містить посилання на конкретного виробника шасі. Опис та характеристики Товару згідно додатку 2 до тендерної документації містять вирази «не менше» та «не більше», тобто не встановлено конкретних характеристик.
Дата відповіді:
01.09.2025 17:59
Відповідь надана
120 days
Номер:
cf8015a6fd864fe58c39d5094cd20f9a
Дата опублікування:
28.08.2025 15:10
Опис:
and invoice to Putin?
Відповідь:
Умови оплати та поставки вказані у Додатку 3 до тендерної документації.
Дата відповіді:
29.08.2025 09:16