-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 44620000-2 - Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі (Радіатор сталевий 33 типу 500*1200)
Тендер Prozorro UA-2025-08-27-011884-a
Завершена
101 906.84
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 509.53 UAH
мін. крок: 0.5% або 509.53 UAH
Період уточнення:
27.08.2025 17:11 - 01.09.2025 00:00
Відповідь надана
Технічні характеристики.
Номер:
703705d920574315bc5450abf721c005
Дата опублікування:
28.08.2025 10:57
Опис:
Доброго дня.
Прохання вказати, за якої умови температури *С, показник тепловіддачі (Вт) повинен складати - не менше 2900 Вт.
Відповідь:
Доброго дня.
При умові температури – 60С/65С
Дата відповіді:
29.08.2025 16:07
Відповідь надана
Питання
Номер:
e298fb7d94bf4a8ea4b016e0d2be82dc
Дата опублікування:
27.08.2025 17:46
Опис:
Ваші вимоги - Сертифікат відповідності на відповідність вимогам ДСТУ EN 442-1:2019 «Радіатори та конвектори. Частина 1. Технічні умови та вимоги» (EN 442-1:2014, IDT). Можливо надати сертифікат відповідності, який відповідає ТУУ
Відповідь:
Доброго дня.
Сертифікат відповідності необхідно надати на відповідність вимогам саме ДСТУ, який є національним нормативним документом.
Дата відповіді:
29.08.2025 16:07