-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Картриджі
Тендер Prozorro UA-2025-08-19-011972-a
Термін поставки зазначений в оголошенні є орієнтовним. Визначальним є термін відповідно до умов тендерної документації.
Завершена
49 335.26
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 500.00 UAH
Період уточнення:
19.08.2025 18:04 - 24.08.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим