-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Навчальне обладнання для створення центру викладання навчального предмету «Захист України» (код ДК 021:2015 – 39160000-1 Шкільні меблі)
Тендер Prozorro UA-2025-08-18-011478-a
Торги не відбулися
999 819.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 999.10 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 999.10 UAH
Період уточнення:
18.08.2025 18:02 - 24.08.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим