-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Матеріали для ортопедичної стоматології код ДК 021:2015 - 33130000-0 – «Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади» Duceram Kiss Дентин 75 г (16187 Матеріал для виготовлення зубного протезу, кераміка); Duceram Kiss Опакер порошкоподібний 75 г (16187 Матеріал для виготовлення зубного протезу, кераміка); Duceram KISS Ріжучий край 75 г (16187 Матеріал для виготовлення зубного протезу, кераміка); Celtra Universal Overglaze High Flu глазур для глазурування реставрації (16187 Матеріал для виготовлення зубного протезу, кераміка); Занурювальний віск Elaflex, пурпурний 130 г (16189 Стоматологічний віск для відливання моделей); Віск фрезерний MILLING WAX 60 г (16189 Стоматологічний віск для відливання моделей); Віск моделювальний MODELLING WAX HARD (16189 Стоматологічний віск для відливання моделей); Віск моделювалювальний в гранулах MODELLING WAX pellets (16189 Стоматологічний віск для відливання моделей); Віск моделювальний GEO Classic Avantgarde опак, середньотвердий 75 г (16189 Стоматологічний віск для відливання моделей); Моделювальна пластмаса Form Plast, самотвердіюча, беззольна, 100 г порошок + 100 мл мономер (45236 Полімерний матеріал для виготовлення стоматологічних коронок/ мостоподібних протезів тимчасовий); Duceram рідина SD 250 мл (16187 Матеріал для виготовлення зубного протезу, кераміка); Duceram рідина FORM 250 мл (16187 Матеріал для виготовлення зубного протезу, кераміка); Компенсаційний лак
Тендер Prozorro UA-2025-08-15-005514-a
Завершена
538 786.67
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 693.93 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 693.93 UAH
Період уточнення:
15.08.2025 14:12 - 20.08.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим