-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 - Реконструкція огорожі території Стрижавського дитячого будинку – інтернату за адресою: смт. Стрижавка, вул. Новосільська, 39, Вінницького району, Вінницької області
Тендер Prozorro UA-2018-10-09-001541-a
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 - Реконструкція огорожі території Стрижавського дитячого будинку – інтернату за адресою: смт. Стрижавка, вул. Новосільська, 39, Вінницького району, Вінницької області (Класифікатор ДК 021:2015 (CPV): 45340000-2 — Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів)
Завершена
1 950 628.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 753.14 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 753.14 UAH
Період уточнення:
09.10.2018 18:43 - 15.10.2018 19:00
Відповідь надана
Технічні вимоги
Номер:
6fbe04ca2307446b9854a8b40397c0ec
Дата опублікування:
10.10.2018 11:44
Опис:
1. Для точного визначення ціни демонтажу огорожі необхідно знати: план території, форму огорожі. Просимо надати план території, фото існуючої огорожі.
2. Необхідні технічні вимоги до нової огорожі. Надайте форму і розміри огорожі, ескіз нової огорожі.
3. Прошу надати проект реконструкції.
Відповідь:
Доброго дня, шановний учасник! Розглянувши ваше звернення, повідомлємо, що додаток 2 до тендерної документації «Технічне завдання щодо предмету закупівлі» містить повний обсяг виконання робіт згідно розробленого проекту «Реконструкція огорожі території Стрижаського дитячого будинку-інтернату за адресою: смт Стрижавка, вул. Новосільська,39 Вінницького району, Вінницької області», на основі якого учасник може підготувати відповідні розрахунки для участі у процедурі закупівлі.
Відповідно до п.6.4 ч.6 розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації, учасникам пропонується:
- обстежити об’єкт, на якому мають бути виконані роботи;
- одержати у Замовника додаткову технічну документацію щодо робіт, яка, з точки зору Учасника, може бути необхідною для підготовки тендерної пропозиції.
Витрати, пов’язані з такими відвідуваннями та копіюваннями вищезазначеної додаткової технічної документації, покладаються на учасника.
Отримати додаткову технічну документацію можна за адресою: 23210, Вінницька обл.,Вінницький р-н, смт. Стрижавка, вул. Новосільська,39 (кабінет головного бухгалтера).
Дата відповіді:
11.10.2018 10:50