-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням» -Послуги з постачання та налаштування програмного забезпечення лабораторної інформаційної системи для автоматизації лабораторних процесів в лабораторії
Тендер Prozorro UA-2025-08-06-004659-a
Завершена
220 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 100.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 100.00 UAH
Період уточнення:
06.08.2025 12:12 - 11.08.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим