-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з видалення аварійних, фаутних та сухостійних дерев на території закладів освіти Святошинського району міста Києва (код згідно ДК 021:2015: 77210000-5 -Лісозаготівельні послуги)»
Тендер Prozorro UA-2025-08-06-003191-a
Торги не відбулися
2 330 873.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 654.37 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 654.37 UAH
Період уточнення:
06.08.2025 11:25 - 11.08.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим