-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Поточний ремонт асфальтобетонного покриття по вул. Перемоги в селищі Рокитне Сарненського району Рівненської області (код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Тендер Prozorro UA-2025-08-05-005416-a
Завершена
316 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 168.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 168.00 UAH
Період уточнення:
05.08.2025 12:42 - 10.08.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим