-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Комплекти мультимедійного обладнання
Тендер Prozorro UA-2025-07-27-000201-a
Закупівля здійснюється відповідно до Рамкової угоди щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування ЄС для України згідно з інструментом Ukraine Facility, ратифікованої Законом України від 06.06.2024 № 3786-IX, що співфінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility. Зміст висвітленої інформації не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу
Завершена
319 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 596.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 596.50 UAH
Період уточнення:
27.07.2025 16:26 - 01.08.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим