-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021-2015 (CPV): 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт покрівлі комплексу музейних приміщень за адресою вул. Грушевського, 26 м. Чигирин Національного історико – культурного заповідника «Чигирин»)
Тендер Prozorro UA-2025-07-15-009252-a
Торги не відбулися
713 293.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 566.47 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 566.47 UAH
Період уточнення:
15.07.2025 15:57 - 20.07.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим