• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

«Придбання ноутбуків та техніки для друкування, копіювання, сканування та ламінування з витратними матеріалами для початкової школи (НУШ)» ДК 021:2015: 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання

Згідно протоколу засідання тендерного комітету від 11.10.2018 року

Завершена

67 074.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 670.74 UAH
Період уточнення: 11.10.2018 13:46 - 16.10.2018 13:51
Звернень немає. Звернення не може бути заданим