-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуги з діагностики та обстеження технічного стану пристроїв для зважування автомобілів у русі та визначення навантаження на вісі)
Тендер Prozorro UA-2025-07-11-005887-a
Завершена
175 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 875.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 875.00 UAH
Період уточнення:
11.07.2025 13:14 - 16.07.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим