• Спрощена закупівля
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Код 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби, (34133110-2 Автоцистерни для перевезення паливно-мастильних матеріалів (автопаливозаправник на шасі 6х6))

Завершена

114 000 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 570 000.00 UAH
Період уточнення: 11.07.2025 12:22 - 17.07.2025 10:00
Відповідь надана

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ

Номер: b486c8dcf8b442998d6ef78b895b62da
Дата опублікування: 11.07.2025 14:02
Опис: Добрий день! Наше підприємство є офіційним дилером виробника цистерн в Україні. Ознайовшись з Тендерною документацією бачимо, що дані автоцистерни потрібно виготовити та поставити до 15.11.2025 р. В зазначені терміни ми можемо здійснити поставку таких автоцистерн на автомобільних шасі європейського виробника стандарту EURO-5. Для розширення потенційного кола учасників та отримання найбільш економічно вигідної пропозиції з гарантією поставки товару в зазначені терміни та в необхідній кількості, просимо Вас внести зміни в ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ ДОДАТКУ 2, а саме в "Вимоги до базового шасі", параметр "відповідність нормам, не вище EURO-3" написати як "відповідність нормам, не вище EURO-5".
Відповідь: Дякуємо за Ваше звернення та зацікавленість у участі в закупівлі. Ми високо цінуємо Вашу готовність забезпечити постачання автоцистерн у встановлені строки на шасі стандарту EURO-5. Ваше зауваження щодо можливості розширення кола учасників шляхом зміни вимоги «не вище EURO-3» на «не вище EURO-5» було уважно розглянуто. Зазначена вимога встановлена з метою забезпечення еквівалентності пропозицій та дотримання технічних параметрів, необхідних для експлуатації продукції відповідно до чинних нормативів. Водночас ми розуміємо важливість конкурентного середовища та ефективного використання бюджетних коштів. У зв’язку з цим звернення буде направлено для додаткового опрацювання і оцінки можливості коригування вимог без шкоди для цілей закупівлі.
Дата відповіді: 13.07.2025 09:58
Відповідь надана

your last

Номер: 4df31f4575a743669d224b82643027c3
Дата опублікування: 11.07.2025 13:05
Опис: Of course it is not against the Law. It is simply unattractive, and the seller is not obliged to bid if he doesn't want it. We wish you success.
Відповідь: Дякуємо за надану відповідь. Вашу позицію враховано. Бажаємо успіхів
Дата відповіді: 11.07.2025 13:56
Відповідь надана

payment

Номер: dff8d23e5c8f43d48e71917ad80e2916
Дата опублікування: 11.07.2025 12:32
Опис: 60 bank days is three months. It means you have no money as other military units are paying in 7 days. Get financing first and then issue a tender.
Відповідь: Thank you for your inquiry regarding the simplified procurement procedure. Please be informed that the 60 banking days payment term has been specified by the Contracting Authority in the tender documentation in accordance with the approved budget plan and financial scheduling. This condition complies with applicable legislation and reflects standard practice among public entities, especially under martial law. All participants are offered equal terms and may independently assess their interest in participating, taking into account their commercial considerations. We appreciate a constructive approach and look forward to cooperation within the announced procurement framework. We also remind you that the language of the proposal and correspondence within the procurement process is Ukrainian; please adhere to this requirement. ( Дякуємо за ваше звернення щодо умов проведення спрощеної закупівлі. Повідомляємо, що умова щодо відстрочення платежу протягом 60 банківських днів передбачена Замовником у тендерній документації відповідно до наявного бюджетного планування та затвердженого кошторису. Ця умова не суперечить чинному законодавству та є типовою для ряду державних замовників, зокрема в умовах воєнного стану. Усім учасникам надано рівні умови участі, з можливістю самостійно приймати рішення щодо участі, враховуючи свої комерційні інтереси. Сподіваємось на конструктивний підхід та бажання співпрацювати в межах оголошених умов закупівлі.)
Дата відповіді: 11.07.2025 12:43