-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь «Капітальний ремонт дорожнього покриття частини вул. Лесі Українки (від перехрестя вул. Захисників України до містка через річку Сіб) (картами) в селищі Дашів Гайсинського району Вінницької області» ( деталізований код ДК 021:2015: 45233142-6 - Ремонт доріг)
Тендер Prozorro UA-2025-07-03-009685-a
Завершена
678 740.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 787.40 UAH
мін. крок: 1% або 6 787.40 UAH
Період уточнення:
03.07.2025 16:09 - 15.07.2025 00:00
Відповідь надана
Звернення щодо відповідності класу наслідків
Номер:
7cde513fccf7497fa54e635cfc834766
Дата опублікування:
10.07.2025 10:05
Опис:
Просимо надати роз’яснення щодо вимоги тендерної документації, а саме:
«Ліцензію на провадження господарської діяльності, що за класом наслідків (відповідальності) належить до об’єктів з середніми та значними наслідками / або декларацію про провадження господарської діяльності, поданої відповідно до Постанови КМУ № 314 від 18.03.2022».
Згідно з ДСТУ та чинним законодавством, об’єкти з середніми наслідками належать до класу СС1; СС2, а значними наслідками — до СС3. Водночас, як зазначено у тендерній документації, клас наслідків робіт – СС1.
У зв’язку з цим просимо уточнити:
- Чи вимагається від учасників подання ліцензії/декларації на виконання робіт саме на об’єктах класу СС3?
- Чи допускається участь учасника, що не має ліцензії на клас наслідків СС3 «значні наслідки», але має ліцензію та право виконувати роботи на об’єктах з середніми наслідками (СС2), згідно з чинним законодавством?
Щоб уникнути оскаржень та негативних наслідків у закупівлі, просимо внести зміни до тендерної документації та додатків до неї, та викласти п.3.12 в новій редакції, що не обмежує коло потенційних учасників на участь:
«3.12. Ліцензію на провадження господарської діяльності, або декларацію про провадження господарської діяльності, поданої відповідно до Постанови КМУ від 18 березня 2022 р. № 314 «Деякі питання забезпечення провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану».»
Заздалегідь вдячні за відповідь.
Відповідь:
Шановний учаснику!
Повідомляємо, що найближчим часом до тендерної документації будуть внесені зміни.
Просимо слідкувати за оновленнями в електроній системі закупівель.
Дякуємо за звернення!
Дата відповіді:
10.07.2025 14:11