-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт (заміна ліфта) будівлі головного корпусу КНП "Ярмолинецька багатопрофільна лікарня" за адресою селище Ярмолинці вул. Шевченка 41 Хмельницької області (ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2025-07-03-006014-a
Торги не відбулися
1 992 428.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 19 924.28 UAH
мін. крок: 1% або 19 924.28 UAH
Період уточнення:
03.07.2025 13:04 - 14.07.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим