-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
79530000-8 Послуги з письмового перекладу Послуги з письмового перекладу, завірені згідно з вимогами ЦОВВ
Тендер Prozorro UA-2025-07-02-002000-a
Інформація, що вимагається част.2 ст.21 Закону України «Про публічні закупівлі», яка не вказана у оголошенні про проведення відкритих торгів, вказана у тендерній документації.
Завершена
60 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 600.00 UAH
Період уточнення:
02.07.2025 10:10 - 07.07.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим