-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мастильні засоби
Тендер Prozorro UA-2025-07-01-011128-a
Завершена
332 144.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 3 321.44 UAH
мін. крок: 1% або 3 321.44 UAH
Період уточнення:
01.07.2025 16:25 - 06.07.2025 00:00
Відповідь надана
Volvo VDS-2
Номер:
9cd50236e27544aa9d0fe1654f3b8548
Дата опублікування:
02.07.2025 15:20
Опис:
День добрий. По позиції №10 "Напівсинтетична моторна олива SAE 15W-40, API CI-4, ACEA E7, Volvo VDS-2" просимо вас змінити допуск "Volvo VDS-2" на діючий допуск " Volvo VDS-2".
Відповідь:
Добрий день. У додатку 2 до тендерної документації "Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі та технічна специфікація до предмета закупівлі" у п.10 зазначена напівсинтетична моторна олива SAE 15W-40, API CI-4, ACEA E7, Volvo VDS-2, що відповідає потребі Замовника. Проте, Замовник допускає подання еквіваленту, якщо він не гірший за вказаний в технічній специфікації товар за якістю, технічними характеристиками, призначенням, гарантійними умовами, умовами пакування, маркування.
Дата відповіді:
03.07.2025 09:03