-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Проведення енергетичного аудиту філій ПрАТ «Укргідроенерго»)
Тендер Prozorro UA-2025-07-01-006712-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Завершена
4 900 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 49 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 49 000.00 UAH
Період уточнення:
01.07.2025 13:47 - 06.07.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим