-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
25П-234_80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки (Послуги у сфері професійної підготовки за темою «Навчання і перевірка знань нормативних документів з питань перевезення небезпечних вантажів згідно зі своїми функціями та обов'язками у галузі залізничного транспорту за класом небезпечного вантажу: 1,2,3,4,5,6,8,9»).
Тендер Prozorro UA-2025-06-27-000226-a
Торги не відбулися
133 980.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 340.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 340.00 UAH
Період уточнення:
27.06.2025 08:33 - 02.07.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим