-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Укомплектування навчальних кабінетів природничої галузі на реалізацію публічного інвестиційного проєкту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у 2025 році (Комплект мультимедійного обладнання ТИП 3
Тендер Prozorro UA-2025-06-26-005967-a
Торги не відбулися
199 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 999.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 999.00 UAH
Період уточнення:
26.06.2025 13:29 - 04.07.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим