-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Слюсарний інструмент -ДК 021:2015 - 44510000-8 - Знаряддя
Тендер Prozorro UA-2025-06-23-012184-a
Процедура закупівлі проводиться відповідно до постанови КМУ від 12.10.2022р. №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами детальніше див. тендерну документацію Джерело фінансування – власні кошти Мова, якою повинні готуватися пропозиції – українська.
Завершена
458 333.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 291.67 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 291.67 UAH
Період уточнення:
23.06.2025 16:41 - 28.06.2025 00:00
Відповідь надана
Строк поставки товарів
Номер:
2bc09ebe5f3a4362ae5e2fa210cc2f07
Дата опублікування:
23.06.2025 17:10
Опис:
Шановний замовник.
В ТД Вами вказано - Строк поставки товарів Протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з моменту надання письмової рознарядки замовником, але не пізніше ніж 31.12.2025.
Який саме строк постачання Ви очікуєте? 100 комплектів інструменту в наявності в Україні майже ніхто не тримає. А виробництво, та доставка в Україну займає приблизно 120 календарних днів. Прошу Вас дати відповідь, чи буде заявка на постачання зроблена після підтвердження Постачальника, що товар готовий до постачання? Чи заявка буде надіслана після підписання договору? Також прошу написати скільки планується заявок?
Відповідь:
Відповідно до пункту 4.2 Договору «Поставка ТОВАРУ проводиться партіями протягом строку дії Договору тільки на підставі наданої письмової рознарядки ПОКУПЦЯ, яка вважається дозволом на поставку та є підтвердженням готовності ПОКУПЦЯ до приймання ТОВАРУ. Партією ТОВАРУ вважається обсяг одиниць ТОВАРУ, визначений ПОКУПЦЕМ у рознарядці, якщо інше не вказано в самій рознарядці.
Строк поставки та встановлення ТОВАРУ – протягом 14 (тридцяти) календарних днів з моменту надання письмової рознарядки, але не пізніше 31.12.2025 з правом дострокового виконання.»
Умовами проекту договору не передбачено підтвердження Постачальника, що товар готовий до постачання.
Разом із цим, заявка на постачання Товару не буде надіслана безпосередньо після підписання договору, враховуючи необхідність внутрішніх погоджень відповідно до встановленого на АТ «Укрзалізниця» Порядку.
Проектом договору передбачено постачання Товару партіями на підставі наданої письмової рознарядки, однак не забороняє Покупцю надіслати рознарядку на весь обсяг закупівлі.
Також повідомляємо, що Замовником розглядається питання щодо внесення змін до тендерної документації стосовно строку поставки Товару.
Дата відповіді:
25.06.2025 11:45