-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція (24951311-8 Антифризні речовини) (Антифризна рідина CAT ELC та антифризна рідина концентрат (червоний та синій))
Тендер Prozorro UA-2025-06-23-003671-a
Торги не відбулися
102 418.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 024.19 UAH
мін. крок: 1% або 1 024.19 UAH
Період уточнення:
23.06.2025 11:21 - 29.06.2025 00:00
Відповідь надана
еквівалент
Номер:
9b4b31a82cb04ca3bffdd9d5ad1d06ca
Дата опублікування:
25.06.2025 13:31
Опис:
Доброго дня! Чи розглядаєте в даній закупівлі еквіваленти?
Відповідь:
Добрий день! Дякуємо за запитання. Відповідно до законодавства, у разі наявності в даній тендерній документації посилання на конкретні торговельні марки чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, після такого посилання слід вважати в наявності вираз «або еквівалент». Попри те, дані позиції закуповуються під нову спеціалізовану техніку, в рекомендаціях виробника техніки зазначені саме ці позиції та допуски до них. У зв'язку з чим, просимо саме цих виробників, а не еквівалентні позиції.
Дата відповіді:
26.06.2025 10:47
Відповідь надана
допуски
Номер:
2b5962c989264268add2ded680005ffa
Дата опублікування:
24.06.2025 10:15
Опис:
Добрий день. Вам потрібні офіційні допуски чи їх відповідність?
Відповідь:
Добрий день! Дякуємо за запитання, так потрібні
Дата відповіді:
26.06.2025 10:40