-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 3
ДК 021:2015 код 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Послуги з проведення інструментального обстеження бетону основних гідротехнічних споруд філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2025-06-20-006753-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Завершена
9 042 435.67
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 90 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 90 400.00 UAH
Період уточнення:
20.06.2025 13:27 - 05.07.2025 00:00
Відповідь надана
Відповідність між Додатками
Номер:
39696f7db65946ed9b2110682ba73cca
Дата опублікування:
01.07.2025 16:27
Опис:
Шановний Замовник. Прошу звернути увагу – Технічне завдання на виконання робіт (Додаток 6) передбачає визначення міцності бетону ультразвуковим методом та визначення глибини тріщин та наявності внутрішніх дефектів акустичним методом. У той же час, Додаток 1 містить вимоги до наявного обладнання та матеріально-технічної бази, які жодним чином не стосуються досліджень, зазначених у Технічному завданні. Просимо привести вимоги до наявності матеріально-технічної бази та обладнання у відповідність до Технічного завдання.
Відповідь:
Шановний Учасник, на Ваше звернення повідомляємо наступне. Технічне завдання (додаток №6) передбачає інструментальні дослідження бетону неруйнівними методами, серед яких обов’язково, але не виключно (див. п. 6.2 технічного завдання) повинно бути визначення міцності бетону конструкцій ультразвуковим методом та визначення глибини тріщин і наявності внутрішніх дефектів акустичними методами. Звертаємо увагу Учасника, що виконання лише цих двох робіт ймовірно буде недостатнім для визначення дійсного технічного стану бетону конструкцій, а також розроблення висновків щодо поточного стану конструкцій ГЕС загалом та складання рекомендацій щодо захисту їх бетонних поверхонь і відновлення характеристик зазначених конструкцій.
З огляду на це, у додатку 1 прописані вимоги до наявності обладнання та матеріально-технічної бази з урахуванням робіт, необхідність яких може виникнути під час інструментального обстеження основних гідротехнічних споруд ГЕС. В зв'язку з цим, потреби вносити зміни в тендерну документацію немає.
Дата відповіді:
04.07.2025 12:25
Відповідь надана
Стосовно вимог Тендерної документації
Номер:
e00af7ded83948e183a62c7982a2b0de
Дата опублікування:
23.06.2025 11:38
Опис:
Шановний Замовнику. Просимо розглянути можливість усунення пункту 4 Таблиці №1 (Кваліфікаційні критерії, вимоги та документи, які вимагаються для підтвердження відповідності тендерної пропозиції учасника кваліфікаційним критеріям замовника) Додатка №1 Тендерної документації?
Відповідь:
Шановний Учасник, на Ваше звернення повідомляємо, що Замовником внесено зміни до пункту 4 таблиці №1 Додатка №1 тендерної документації та продовжено кінцевий строк для подання тендерних пропозицій.
Дата відповіді:
25.06.2025 14:57