-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нове будівництво відновлення елементів благоустрою парку-пам'яті садово-паркового мистецтва місцевого значення "Зелена Брама"
Тендер Prozorro UA-2025-06-19-012701-a
Торги не відбулися
5 617 970.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 56 179.70 UAH
мін. крок: 1% або 56 179.70 UAH
Період уточнення:
19.06.2025 16:42 - 01.07.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим