-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт бібліотеки ЛНТУ імені професора Віктора Божидарніка що знаходиться за адресою м. Луцьк вул. Львівська, 75
Тендер Prozorro UA-2025-06-18-011577-a
Завершена
1 895 492.58
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 18 954.93 UAH
мін. крок: 1% або 18 954.93 UAH
Період уточнення:
18.06.2025 16:15 - 23.06.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим