-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 3
Бензин А-95, дизельне паливо ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (Придбання пально-мастильних матеріалів)
Тендер Prozorro UA-2025-06-16-005718-a
Завершена
392 598.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 962.99 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 962.99 UAH
Період уточнення:
16.06.2025 12:47 - 21.06.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим