-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з проведення технічної інвентаризації та виготовлення технічних паспортів об’єктів державного нерухомого майна, що перебуває на балансі ««Українського науково-дослідного інституту спеціальних сталей, сплавів та феросплавів» за адресою: м. Запоріжжя, вул. Патріотична 74-А із внесенням та реєстрацією Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва ( код ДК ДК 021:2015 71240000-2 «Архітектурні, інженерні та планувальні послуги»)
Тендер Prozorro UA-2025-06-11-012723-a
Завершена
120 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 200.00 UAH
Період уточнення:
11.06.2025 17:00 - 20.06.2025 00:00
Відповідь надана
Уточнення
Номер:
08017947db1e4f59a718922ce0c8a9b7
Дата опублікування:
12.06.2025 22:31
Опис:
ДОБРОГО ДНЯ, ПІДКАЖІТЬ ЧИ МАЄТЕ СТАРУ ТЕХНІЧНУ ДОКУМЕНТАЦІЮ?
Відповідь:
Доброго дня, дякуємо за запитання.Старої технічної документації для об'єкта немає
Дата відповіді:
13.06.2025 09:25