-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації та проведення нагородження переможців та лауреатів Міського конкурсу «Молода людина року»
Тендер Prozorro UA-2025-06-11-008194-a
Торги не відбулися
22 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 228.00 UAH
мін. крок: 1% або 228.00 UAH
Період уточнення:
11.06.2025 14:32 - 16.06.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим