-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
45260000-7 Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Волинська, буд. 5-Б, під’їзд 1, м. Дніпро)
Тендер Prozorro UA-2025-06-09-008905-a
Завершена
262 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 310.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 310.00 UAH
Період уточнення:
09.06.2025 15:20 - 14.06.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим