-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Витратні матеріали до друкуючих пристроїв (картриджі, фотобарабани, тонери, вузли зображення/закріплення)
Тендер Prozorro UA-2018-10-23-000325-a
Торги не відбулися
445 420.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 454.20 UAH
мін. крок: 1% або 4 454.20 UAH
Період уточнення:
23.10.2018 13:11 - 28.10.2018 17:00
Відповідь надана
Доцільність?
Номер:
1a0c15c9e64d470395072745f9ac3a13
Дата опублікування:
24.10.2018 23:21
Опис:
Доцільність замовляти 4шт вузлів закріплення за 7800 грн кожний, до морально застарілого апарату (швидкість друку 21стор/хв, немає дуплексу) http://zoom.cnews.ru/goods_card/item/282272/xerox-workcentre-m20i ? Якщо від 6300 грн можна купити сучасне швидкісне МФУ Xerox - https://hotline.ua/computer/printery-kopiry-mfu/72-83-167-294103/.
Ринкова вартість «Вузол закріплення для Xerox M20» - http://prntscr.com/la2gz8
Відповідь:
Виходячи з вимог п. 29 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), тендерна документація розробляється та затверджується Замовником і повинна містити перелік складових, визначених ч. 2 ст. 22 Закону, зокрема інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби – плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі).
Ураховуючи викладене, Замовник, з огляду на власні потреби, самостійно визначає необхідні технічні характеристики предмета закупівлі, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням чинного законодавства.
В додатку 5 до тендерної документації технічна специфікація містить вираз «або еквівалент», що відповідає вимогам п. 3 ч. 2 ст. 22 Закону. Отже, за умовами тендерної документації кожен з учасників має право запропонувати інший товар (еквівалент), ніж передбачено тендерною документацією, надавши підтвердження його еквівалентності.
Крім того, відповідно до тендерної пропозиції ФОП Коваль Д.А., поданої у попередній процедурі закупівлі (№ тендеру в ЦБД UA-2018-09-28-001102-а), ціна за оригінал вузла закріплення для Xerox M20 зазначена 1974,00 грн., що є значно нижче вартості, зазначеної у питанні.
Вартість вузла закріплення для для Xerox M20 відповідає середній вартості на вузли закріплення різних моделей.
Дата відповіді:
29.10.2018 18:13
Відповідь надана
Доцільність?
Номер:
c483311a1580489198516d62f8f15017
Дата опублікування:
24.10.2018 23:04
Опис:
Доцільність замовляти 2шт вузла закріплення за 16 тис грн кожний, до морально застарілого апарату 2005р випуску (швидкість друку 15 стор/хв, немає мережевого порту, немає дуплексу) https://hotline.ua/computer-printery-kopiry-mfu/gestetner_mp161/ ? Якщо за 5 тис грн можна купити сучасне швидкісне МФУ - https://hotline.ua/computer-printery-kopiry-mfu/ricoh-sp-325snw407982/.
Ринкова вартість «Вузол закріплення для Gestetner 161» - http://prntscr.com/la29dj
Відповідь:
Виходячи з вимог п. 29 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), тендерна документація розробляється та затверджується Замовником і повинна містити перелік складових, визначених ч. 2 ст. 22 Закону, зокрема інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби – плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі).
Ураховуючи викладене, Замовник, з огляду на власні потреби, самостійно визначає необхідні технічні характеристики предмета закупівлі, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням чинного законодавства.
В додатку 5 до тендерної документації технічна специфікація містить вираз «або еквівалент», що відповідає вимогам п. 3 ч. 2 ст. 22 Закону. Отже, за умовами тендерної документації кожен з учасників має право запропонувати інший товар (еквівалент), ніж передбачено тендерною документацією, надавши підтвердження його еквівалентності.
Крім того, відповідно до тендерної пропозиції ФОП Коваль Д.А., поданої у попередній процедурі закупівлі (№ тендеру в ЦБД UA-2018-09-28-001102-а), ціна за оригінал вузла закріплення для Gestetner 161 зазначена 3666,00 грн., що є значно нижче вартості, зазначеної у питанні.
Вартість вузла закріплення для Gestetner 161 відповідає середній вартості на вузли закріплення різних моделей.
Дата відповіді:
29.10.2018 18:13
Відповідь надана
Знятий із виробництва, не може бути поставлений, виключити із специфікації
Номер:
72392ee977d7474ab071c66fcadf9934
Дата опублікування:
24.10.2018 22:37
Опис:
Товар «Toner Cartridge оригінальний для Xerox M20», мається на увазі картридж 106R01048, знятий із виробництва, на підтвердження -недоступний в популярних торгових каталогах hotline.ua та price.ua.
PntScr з сайтів надаємо:
1) https://prnt.sc/la1wbt
2) http://prntscr.com/la1xt7
З цієї причини в попередню процедуру прийшла лише одна компанія….
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-09-28-001102-a
В ТЗ нічого не змінилось, окрім умов по - «Тонер сумісний для Samsung ML-1510 бутиль 100 грам»
ПРОСИМО ВИКЛЮЧИТИ ПОЗИЦІЮ ІЗ СПЕЦИФІКАЦІЇ
Відповідь:
Виходячи з вимог п. 29 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), тендерна документація розробляється та затверджується Замовником і повинна містити перелік складових, визначених ч. 2 ст. 22 Закону, зокрема інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби – плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі).
Ураховуючи викладене, Замовник, з огляду на власні потреби, самостійно визначає необхідні технічні характеристики предмета закупівлі, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням чинного законодавства.
В додатку 5 до тендерної документації технічна специфікація містить вираз «або еквівалент», що відповідає вимогам п. 3 ч. 2 ст. 22 Закону. Отже, права учасників не обмежено та не дискриміновано, адже за умовами тендерної документації кожен з учасників має право запропонувати інший товар (еквівалент), ніж передбачено тендерною документацією, надавши підтвердження його еквівалентності.
Дата відповіді:
29.10.2018 18:11
Відповідь надана
Знятий із виробництва, не може бути поставлений, виключити із специфікації
Номер:
44c44d84941f4f969a91c90b144183e2
Дата опублікування:
24.10.2018 22:29
Опис:
Товар «Картридж оригінальний для Samsung SCX 5312» знятий із виробництва, на підтвердження -недоступний в популярних торгових каталогах hotline.ua та price.ua.
PntScr з сайтів надаємо:
1) http://prntscr.com/la1su4
2) http://prntscr.com/la1tpq
З цієї причини в попередню процедуру прийшла лише одна компанія….
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-09-28-001102-a
В ТЗ нічого не змінилось, окрім умов по - «Тонер сумісний для Samsung ML-1510 бутиль 100 грам»
ПРОСИМО ВИКЛЮЧИТИ ПОЗИЦІЮ ІЗ СПЕЦИФІКАЦІЇ
Відповідь:
Виходячи з вимог п. 29 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), тендерна документація розробляється та затверджується Замовником і повинна містити перелік складових, визначених ч. 2 ст. 22 Закону, зокрема інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби – плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі).
Ураховуючи викладене, Замовник, з огляду на власні потреби, самостійно визначає необхідні технічні характеристики предмета закупівлі, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням чинного законодавства.
В додатку 5 до тендерної документації технічна специфікація містить вираз «або еквівалент», що відповідає вимогам п. 3 ч. 2 ст. 22 Закону. Отже, права учасників не обмежено та не дискриміновано, адже за умовами тендерної документації кожен з учасників має право запропонувати інший товар (еквівалент), ніж передбачено тендерною документацією, надавши підтвердження його еквівалентності.
Дата відповіді:
29.10.2018 18:10
Відповідь надана
Знятий із виробництва, не може бути поставлений, виключити із специфікації
Номер:
beb7550d3e584483b3ba52e5e44489e0
Дата опублікування:
24.10.2018 22:23
Опис:
Товар «Картридж оригінальний для SAMSUNG ML-1710D3», знятий із виробництва, на підтвердження -недоступний в популярних торгових каталогах hotline.ua та price.ua.
PntScr з сайтів надаємо:
1) http://prntscr.com/la1q8c
2) http://prntscr.com/la1r2e
З цієї причини в попередню процедуру прийшла лише одна компанія….
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-09-28-001102-a
В ТЗ нічого не змінилось, окрім умов по - «Тонер сумісний для Samsung ML-1510 бутиль 100 грам»
ПРОСИМО ВИКЛЮЧИТИ ПОЗИЦІЮ ІЗ СПЕЦИФІКАЦІЇ
Відповідь:
Виходячи з вимог п. 29 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), тендерна документація розробляється та затверджується Замовником і повинна містити перелік складових, визначених ч. 2 ст. 22 Закону, зокрема інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби – плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). Ураховуючи викладене, Замовник, з огляду на власні потреби, самостійно визначає необхідні технічні характеристики предмета закупівлі, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням чинного законодавства.
В додатку 5 до тендерної документації технічна специфікація містить вираз «або еквівалент», що відповідає вимогам п. 3 ч. 2 ст. 22 Закону. Отже, права учасників не обмежено та не дискриміновано, адже за умовами тендерної документації кожен з учасників має право запропонувати інший товар (еквівалент), ніж передбачено тендерною документацією, надавши підтвердження його еквівалентності.
Дата відповіді:
29.10.2018 18:08
Відповідь надана
Знятий із виробництва, не може бути поставлений, виключити із специфікації
Номер:
a2ea9b1fd8e2476d99ce396e4fc79ee2
Дата опублікування:
24.10.2018 22:15
Опис:
Товар «Картридж оригінальний для Xerox Phaser3500DN», мається на увазі картридж 106R01148, знятий із виробництва, на підтвердження -недоступний в популярних торгових каталогах hotline.ua та price.ua.
PntScr з сайтів надаємо:
1) http://prntscr.com/la1md3
2) http://prntscr.com/la1my9
З цієї причини в попередню процедуру прийшла лише одна компанія….
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-09-28-001102-a
В ТЗ нічого не змінилось, окрім умов по - «Тонер сумісний для Samsung ML-1510 бутиль 100 грам»
ПРОСИМО ВИКЛЮЧИТИ ПОЗИЦІЮ ІЗ СПЕЦИФІКАЦІЇ
Відповідь:
Виходячи з вимог п. 29 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), тендерна документація розробляється та затверджується Замовником і повинна містити перелік складових, визначених ч. 2 ст. 22 Закону, зокрема інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби – плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі).
Ураховуючи викладене, Замовник, з огляду на власні потреби, самостійно визначає необхідні технічні характеристики предмета закупівлі, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням чинного законодавства.
В додатку 5 до тендерної документації технічна специфікація містить вираз «або еквівалент», що відповідає вимогам п. 3 ч. 2 ст. 22 Закону. Отже, права учасників не обмежено та не дискриміновано, адже за умовами тендерної документації кожен з учасників має право запропонувати інший товар (еквівалент), ніж передбачено тендерною документацією, надавши підтвердження його еквівалентності.
Дата відповіді:
29.10.2018 18:08
Відповідь надана
Знятий із виробництва, не може бути поставлений, виключити із специфікації
Номер:
cadf050a57484fe3a9a32df18bbfa37c
Дата опублікування:
24.10.2018 22:05
Опис:
Товар «Картридж оригінальний для SAMSUNG ML-2550» знятий із виробництва, на підтвердження -недоступний в популярних торгових каталогах hotline.ua та price.ua.
PntScr з сайтів надаємо:
1) http://prntscr.com/la1hu4
2) http://prntscr.com/la1idx
З цієї причини в попередню процедуру прийшла лише одна компанія….
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-09-28-001102-a
В ТЗ нічого не змінилось, окрім умов по - «Тонер сумісний для Samsung ML-1510 бутиль 100 грам»
ПРОСИМО ВИКЛЮЧИТИ ПОЗИЦІЮ ІЗ СПЕЦИФІКАЦІЇ
Відповідь:
Виходячи з вимог п. 29 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), тендерна документація розробляється та затверджується Замовником і повинна містити перелік складових, визначених ч. 2 ст. 22 Закону, зокрема інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби – плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі).
Ураховуючи викладене, Замовник, з огляду на власні потреби, самостійно визначає необхідні технічні характеристики предмета закупівлі, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням чинного законодавства.
В додатку 5 до тендерної документації технічна специфікація містить вираз «або еквівалент», що відповідає вимогам п. 3 ч. 2 ст. 22 Закону. Отже, права учасників не обмежено та не дискриміновано, адже за умовами тендерної документації кожен з учасників має право запропонувати інший товар (еквівалент), ніж передбачено тендерною документацією, надавши підтвердження його еквівалентності.
Дата відповіді:
29.10.2018 18:06
Відповідь надана
Знятий із виробництва, не може бути поставлений, виключити із специфікації
Номер:
4fec832ea94d45a3aa945475331a96ba
Дата опублікування:
24.10.2018 21:59
Опис:
Товар «Картридж оригінальний для SAMSUNG ML-2250» знятий із виробництва, на підтвердження -недоступний в популярних торгових каталогах hotline.ua та price.ua.
PntScr з сайтів надаємо:
1) http://prntscr.com/la1e56
2) http://prntscr.com/la1ex7
З цієї причини в попередню процедуру прийшла лише одна компанія….
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-09-28-001102-a
В ТЗ нічого не змінилось, окрім умов по - «Тонер сумісний для Samsung ML-1510 бутиль 100 грам»
ПРОСИМО ВИКЛЮЧИТИ ПОЗИЦІЮ ІЗ СПЕЦИФІКАЦІЇ
Відповідь:
Виходячи з вимог п. 29 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), тендерна документація розробляється та затверджується Замовником і повинна містити перелік складових, визначених ч. 2 ст. 22 Закону, зокрема інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби – плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі).
Ураховуючи викладене, Замовник, з огляду на власні потреби, самостійно визначає необхідні технічні характеристики предмета закупівлі, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням чинного законодавства.
В додатку 5 до тендерної документації технічна специфікація містить вираз «або еквівалент», що відповідає вимогам п. 3 ч. 2 ст. 22 Закону. Отже, права учасників не обмежено та не дискриміновано, адже за умовами тендерної документації кожен з учасників має право запропонувати інший товар (еквівалент), ніж передбачено тендерною документацією, надавши підтвердження його еквівалентності.
Дата відповіді:
29.10.2018 18:05