• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт мереж електропостачання зі встановленням сонячної електростанції для забезпечення безперервної та гарантованої роботи Вигодянського ліцею за адресою: Одеська область, Одеський район, с. Вигода, вул. Шкільна, 23. Коригування

Завершена

3 095 175.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 475.88 UAH
Період уточнення: 04.06.2025 13:42 - 16.06.2025 00:00
Відповідь надана

Дискримінаційні Технічні, якісні, кількісні та інші характеристики предмета закупівлі

Номер: 115f5dddd8244fc9b91fe9c5c09479f3
Дата опублікування: 13.06.2025 09:36
Опис: Шановний замовник у Вас в технічній документації вказаний акумулятор фірми SunKet - дана фірма знаходиться в Китаї і лише 2 роки тому почала виготовляти акумулятори такого типу. В Україні вони офіційно не представлені та відсутній сервісний центр та офіційна гарантія. Продає тільки один інтернет магазин і без ПДВ - це говорить про те, що вони завезені нелегально або за програмою "на власні потреби для кінцевого споживача" (хто завозив той і користується). Якщо Ви не бажаєте проблем із законодавством, то рекомендуємо замінити дискримінаційні умови по комплектації цими акумуляторами (модульний акумуляторний блок SunKet LFP 21kWh/HV) на моделі інших виробників, які представлені офіційно в Україні - Deye, Dynnes, Pylontech та інші. Також дискримінаційною вважається вимога "2. Тендерна пропозиція, що не відповідає Технічній специфікації, викладеній у Додатку №2 до тендерної документації, буде відхилена як така, що не відповідає вимогам тендерної документації." Тим самим Ви не даєте можливості використовувати аналогічне обладнання зі схожими характеристиками. Все вказує на те, що тендерна пропозиція сформована для одного заздалегідь узгодженого учасника, що є порушенням законодавства та несе за собою відповідальність.
Відповідь: Доброго дня! Дякуємо за Ваше звернення! У відповідь на Ваше звернення повідомляємо, що згідно Додатку 2 до тендерної документації Замовником встановлено, що "Усі назви виробників, торговельних марок, моделей, фірм, конструкцій, патентів, джерел походження, які зазначені у технічних характеристиках, читати в редакції з додаванням виразу «або еквівалент». У разі застосування еквіваленту матеріалів, Учасники повинні чітко зазначати найменування матеріалів (тип, марка і т.і.) та надати в складі пропозиції обов’язково порівняльну таблицю (у довільній формі) із зазначенням основних технічних характеристик запропонованого еквіваленту в порівнянні із зазначеними Замовником технічними характеристиками." Також, доводимо до відома Учасників, що проектно-кошторисна документація пройшла експертизу та отримала позитивний висновок. Зауважимо, що дана закупівля стосується виконання робіт, а не закупівлі товару. Просимо Вас притримуватися вимог до тендерної документації з урахуванням діючого законодавства.
Дата відповіді: 13.06.2025 17:51
Відповідь надана

забезпечення тендерної пропозиції

Номер: 4fc09d4540e14f9590976bf62e93eb8e
Дата опублікування: 11.06.2025 14:00
Опис: Вивчаючи тендерну документацію до закупівлі, звертаємо вашу увагу на невідповідність у пункті, що стосується розміру забезпечення тендерної пропозиції. Зокрема, вказано: "Розмір забезпечення тендерної пропозиції складає 15475.88 грн. (П'ятнадцять тисяч дев'ятсот сімдесят п'ять гривень 88 копійок)" Однак сума, зазначена словами — "п’ятнадцять тисяч дев’ятсот сімдесят п’ять гривень 88 копійок" — не відповідає цифрі 15475,88 грн. Сума, написана словами, відповідає 15975,88 грн. У зв’язку з викладеним, просимо внести відповідні зміни до тендерної документації з метою усунення зазначеної невідповідності та забезпечення коректного розрахунку учасниками розміру забезпечення тендерної пропозиції.
Відповідь: Доброго дня! Дякуємо за запитання, відповідні зміни будуть внесені в тендерну документацію.
Дата відповіді: 12.06.2025 10:40