-
Спрощена закупівля
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Кондиціонери для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони у період дії правового режиму воєнного стану
Тендер Prozorro UA-2025-05-30-003056-a
Закупівля здійснюється відповідно до постанови КМУ від 11.11.2022 № 1275 «Деякі питання здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану» (зі змінами).
Завершена
282 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 410.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 410.00 UAH
Період уточнення:
30.05.2025 11:33 - 05.06.2025 08:00
Відповідь надана
еквівалент
Номер:
116dbc0af7614fb0904edc127ab989c9
Дата опублікування:
30.05.2025 15:24
Опис:
Шановний Замовник!
Чи розглядаються еквівалентні моделі інших виробників?
Просимо надати відповідь та внести зміни в тендерну документацію (додаток №1).
Дякуємо.
Відповідь:
Шановний учасник! У відповідь на ваше звернення, повідомляємо, що відповідно до Додатку № 1 Документації для проведення спрощеної закупівлі через систему електронних закупівель Замовник самостійно визначає необхідні технічні характеристики предмета закупівлі виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням законодавства. Ініціатором закупівлі визначений товар з технічними та якісними характеристиками, які зазначено в Таблиці 1 Додатку № 1. Враховуючи вище викладене повідомляємо, що еквівалент розглядатись не буде. Разом з тим повідомляємо, що для точного підбору товару були внесені зміни до оголошення про проведення спрощеної закупівлі, та вимог до предмета закупівлі стосовно кондиціонерів.
Дата відповіді:
31.05.2025 11:58
Відповідь надана
Модель кондиціонера
Номер:
46a02da8431449caa8327c3c06e41179
Дата опублікування:
30.05.2025 14:30
Опис:
Доброго дня! Шановний замовник!
Модель кондиціонер Cooper&Hunter (Alpha NG CH-S09) знято з виробництва .
Актуальні моделі :
https://cooperandhunter.com.ua/catalog/product/view/id/195740/category/998/?trua=1
https://cooperandhunter.com.ua/catalog/product/view/id/195740/category/998/?trua=1
Прошу внести зміни в тех. вимоги !
Дякую!
Відповідь:
Шановний учаснику. У відповідь на ваше звернення, повідомляємо, що для точного підбору товару будуть внесені зміни до оголошення про проведення спрощеної закупівлі, та вимог до предмета закупівлі стосовно кондиціонерів.
Дата відповіді:
31.05.2025 11:35