-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання з отриманням дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами
Тендер Prozorro UA-2025-05-14-008588-a
Завершена
56 100.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 561.00 UAH
мін. крок: 1% або 561.00 UAH
Період уточнення:
14.05.2025 14:24 - 19.05.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим