• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

18140000-2 Аксесуари до робочого одягу (Килимок діелектричний гума 500х500х4; протишумові навушники; протишумові вставки (беруші))

Килимок діелектричний гума 500х500х4; протишумові навушники; протишумові вставки (беруші), для потреб Зміївської ТЕС, Трипільської ТЕС та ВП "Ременерго" ПАТ "Центренерго" (18143000-3 Захисне спорядження). Кількість всього: 5889 шт (3 найменування), зокрема: Зміївська ТЕС – 2258 шт (3 найменування); Трипільська ТЕС – 3625 шт (2 найменування); ВП «Ременерго» – 6 шт (1 найменування).

Завершена

260 203.77 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 2 602.04 UAH
Період уточнення: 13.05.2025 14:00 - 18.05.2025 00:00
Відповідь надана

Дискримінаційні вимоги

Номер: 68f7a732bd414ac8a2c00063933f0da8
Дата опублікування: 14.05.2025 19:22
Опис: Керуючись ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі»: « Закупівлі здійснюються за такими принципами: Добросовісна конкуренція серед учасників; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників та рівне ставлення до них; об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі…» вимагаємо прибрати дискримінаційні вимоги зазначені в Додатку №3 ТД Технічні вимоги пункт 2 та 3 - В переліку документів що надаються при поставці та у складі пропозиції Учасник повинен надати : -сертифікат відповідності або сертифікат про експертизу зразка ... чинний протягом строку постачання продукції -декларацію про відповідність ... чинну протягом строку постачання продукції. Тому, просимо внести зміни та зазначити вищезазначені документи- повинні бути чинними на момент подачі пропозиції або на момент поставки продукції відповідно(виходячи із п 2 і3 ).
Відповідь: Шановний Учаснику, у відповідь на Ваше звернення повідомляємо, що Ваше звернення буде розглянуте Замовником. У разі прийняття відповідного рішення в Тендерну документацію будуть внесені зміни до кінцевого строку подання тендерних пропозицій.
Дата відповіді: 16.05.2025 11:17
Відповідь надана

ТУ килимки

Номер: 9c0d080e1c7e4b7384e598d7da05a175
Дата опублікування: 14.05.2025 18:34
Опис: Доброго дня, у вас прописане ТУ 38.19.032-92 яке вже застаріле, та давно не використовується. Наразі виробником з 2023 року використовується ТУ У 22.1-35115248-048:2023 що є у вільному доступі. Тому просимо внести зміни та зазначити вірне ТУ У
Відповідь: Добрий день! Шановний Учаснику, у відповідь на Ваше звернення повідомляємо, що до Тендерної документацію будуть внесені відповідні зміни до кінцевого строку подання тендерних пропозицій.
Дата відповіді: 16.05.2025 11:15