-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сантехнічні вироби в асортименті
Тендер Prozorro UA-2025-05-12-013473-a
Завершена
138 865.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 388.65 UAH
мін. крок: 1% або 1 388.65 UAH
Період уточнення:
12.05.2025 17:01 - 22.05.2025 00:00
Відповідь надана
щодо технічних характеристик сифона для вмивальника
Номер:
acdd3711903741bda286d67e55c10d9d
Дата опублікування:
14.05.2025 11:39
Опис:
Шановний Замовнику! перевірте будь ласка "даіметр горловини" сифона для вмивальника, у Вас вказано 0,01мм, мабуть технічна помилка
Відповідь:
Доброго дня
ваше звернення розглянуто будуть внесенні зміни
Дата відповіді:
19.05.2025 12:28