-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Соляна кислота; натрій сірчистокислий, безводний; тринатрій фосфат; сода кальцинована Na2CO3; гідроокис натрію NаОН
Тендер Prozorro UA-2025-05-12-009500-a
Завершена
472 047.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 360.24 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 360.24 UAH
Період уточнення:
12.05.2025 15:22 - 17.05.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим