-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Труба попередньо теплогідроізольована спінена поліуретаном в поліетиленовій оболонці для теплових мереж 159х4,0/250. Комплект ізоляції стиків Дн159/250 з насувною муфтою
Тендер Prozorro UA-2025-05-09-003366-a
Завершена
502 997.42
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 514.99 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 514.99 UAH
Період уточнення:
09.05.2025 11:37 - 16.05.2025 00:00
Відповідь надана
муфта
Номер:
9cdcc391fee549d3814eae0b3742a243
Дата опублікування:
09.05.2025 13:52
Опис:
Доброго дня. Чи можно замінити комплект ізоляції стиків з насувною муфтою на комплект ізоляції стиків з термоусадковою муфтою?
Відповідь:
Доброго ранку. Не можно.
Дата відповіді:
12.05.2025 09:15