-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
30230000-0 Комп’ютерне обладнання Серверні комплектуючі
Тендер Prozorro UA-2025-05-07-003953-a
Інформація, що вимагається частиною 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», яка не вказана в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, вказана у тендерній документації.
Торги не відбулися
6 755 322.29
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 67 553.22 UAH
мін. крок: 1% або 67 553.22 UAH
Період уточнення:
07.05.2025 11:15 - 22.05.2025 00:00
Відповідь надана
Щод авторизаційних гарантійних листів
Номер:
46ad4a28f44c4bd7ac755f7d2323dda9
Дата опублікування:
16.05.2025 11:33
Опис:
Шановний Замовнику!
У межах підготовки до участі у тендері на постачання комп’ютерного обладнання (серверні комплектуючі), повідомляємо, що частина позицій, вказаних у технічному завданні, наразі має статус End of Sale (EOS) або End of Life (EOL) — тобто зняті з виробництва. Виробник, не надає офіційних гарантійних листів щодо продукції, яка виведена з активної продуктової лінійки. Це є неможливим і не доцільним з огляду на статус таких товарних позицій. З огляду на викладене, просимо не вимагати надання таких листів для товарних позицій, що мають статус EOS/EOL.
Відповідь:
Доброго дня! Висловлюємо вдячність за зацікавленість до закупівлі та за Ваше звернення, при цьому повідомляємо, Ваше звернення розглядається профільними підрозділами Замовника. При позитивному рішенні будуть внесені зміни до тендерної документації та оголошення.
Дата відповіді:
19.05.2025 15:46