-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги по встановленню дорожніх знаків в с. Вербки Павлоградського району Дніпропетровської області (оплата видатків із благоустрою населених пунктів).
Тендер Prozorro UA-2025-05-06-004897-a
Торги не відбулися
119 988.24
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 599.94 UAH
мін. крок: 0.5% або 599.94 UAH
Період уточнення:
06.05.2025 11:29 - 11.05.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим