-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Конструкційні матеріали (Сантехнічне приладдя, обладнання та матеріали різні)
Тендер Prozorro UA-2025-05-05-000382-a
Враховуючи технічний регламент роботи електронної системи закупівель, відобразити номенклатуру товару, який містить більше 20 позицій складно та спричиняє значну затримку роботи порталу. Враховуючи вищевикладене, номенклатура товару наведена в додатку до оголошення окремим файлом що містить 130 позицій
Торги не відбулися
385 401.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 854.01 UAH
мін. крок: 1% або 3 854.01 UAH
Період уточнення:
05.05.2025 08:53 - 10.05.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим