-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код за ДК 021:2015 - 091 Паливо: 09134200-9 Дизельне паливо Дизельне пальне
Тендер Prozorro UA-2025-04-29-004747-a
код за ДК 021:2015 - 091 Паливо: 09134200-9 Дизельне паливо Дизельне пальне
Завершена
779 193.33
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 895.97 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 895.97 UAH
Період уточнення:
29.04.2025 11:57 - 05.05.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим