• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015- 90520000- 8 «Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами»(Послуги у сфері управління відходами)

Завершена

713 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 565.00 UAH
Період уточнення: 25.04.2025 09:58 - 02.05.2025 00:00
Відповідь надана

Вимога

Номер: d34b1e980021472e92e77058b9b36ed6
Дата опублікування: 30.04.2025 11:23
Опис: Шановний Замовник! Предметом закупівлі є 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами, а не предмети харчування!
Відповідь: Доброго дня! Дякую за увагу, інформацію замінено
Дата відповіді: 30.04.2025 12:07
Відповідь надана

Щодо дозволу

Номер: 2fb4c1a5af8441d8815cd6a630a257ac
Дата опублікування: 28.04.2025 21:53
Опис: Дякуємо, за попередню відповідь. Звертаємо, Вашу увагу, що ми, як потенційний учасник маємо ліцензію на право провадження господарської діяльності з управління небезпечними відходами, яка отримана у відповідності до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» та Постанови Кабінету Міністрів України від 5 грудня 2023 р. № 1278 "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з управління небезпечними відходами", та зауважуємо, що при отриманні такої ліцензії, замість дозволу на здійснення операцій з оброблення відходів було зазначено та надано саме Декларацію про провадження господарської діяльності. На підставі ліцензії, згідно ст. 42 Закону України «Про управління відходами», дозвіл видається для управління відходами, що не є небезпечними, проте у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України № 314 від 18 березня 2022 р., зі змінами, на час дії воєнного стану, здійснюємо діяльність на підставі декларації про провадження господарської діяльності, яка містить інформацію, що дозвільним документом є: дозвіл на здійснення операцій з оброблення відходів. Тобто, на законодавчому рівні встановлено колізейне застосування правових термінів. Враховуючи, вищевикладене, що також підтверджується листом Міністерства захисту довкілля та природніх ресурсів України №36/36-02/69-25 від 12.03.2025року, ми як потенційний учасник маємо усі необхідні дозвільні документи для провадження діяльності у відповідності до вимог Закону України "Про управління відходами", проте таке формулювання як зазначено в тендерній документації, не дає можливості приймати участь в закупівлі, що значно зменшує коло конкуренції, оскільки декларація, хоч і є дозвільним документом на здійснення операцій з оброблення відходів, проте законодавчо визначено, що такий документ не містить терміну дії та відповідно має назву "Декларація про провадження господарської діяльності". Тому просимо, внести зміни в абзц. 2 п. 5 Додатку 3 тендерної документації, та викласти його в наступній редакції: «….Дозвіл на здійснення операцій з оброблення відходів (небезпечних відходів зазначені в Додатку 3) від уповноваженого органу видавати відповідні дозволи (надати у складі пропозиції, документ має містити дату початку дії дозволу). Інформація про Дозвіл учасника повинна міститися в реєстрі дозволів на здійснення операцій з оброблення відходів і перевіряється замовником в екосистемі (eco.gov.ua) або декларацію про провадження господарської діяльності щодо здійснення операцій з оброблення відходів…»
Відповідь: Доброго дня! Дякуємо, Ваше звернення прийнято до відому.
Дата відповіді: 29.04.2025 14:27
Відповідь надана

Щодо дозволу на здійснення операцій з оброблення відходів

Номер: c0f268148b884342b87e38c89caef9aa
Дата опублікування: 28.04.2025 10:52
Опис: Шановний Замовник, звертаємо Вашу увагу, на те, що згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 314 від 18 березня 2022 р., зі змінами, в умовах воєнного стану, який діє на підставі Указу президента України №64/2022 року від 24.02.2022 року, зі змінами, задля можливості здійснювати господарську діяльність, суб’єкти господарювання можуть здійснювати операції з оброблення відходів на підставі декларації про провадження господарської діяльності щодо здійснення операцій з оброблення відходів. Тому, задля дотримання принципів здійснення публічних закупівель, визначених в ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі», просимо внести зміни в абзц. 2 п. 5 Додатку 3 тендерної документації, та викласти його в наступній редакції: «….Дозвіл на здійснення операцій з оброблення відходів (небезпечних відходів зазначені в Додатку 3) від уповноваженого органу видавати відповідні дозволи (надати у складі пропозиції, документ має містити дату початку дії дозволу). Інформація про Дозвіл учасника повинна міститися в реєстрі дозволів на здійснення операцій з оброблення відходів і перевіряється замовником в екосистемі (eco.gov.ua) або декларацію про провадження господарської діяльності щодо здійснення операцій з оброблення відходів…»
Відповідь: Доброго дня! Шановний учаснику, 1) НАКАЗ 31.10.2024 № 1827, розд.VIII. Вимоги до управління відходами, збирання та видалення яких обумовлено спеціальними вимогами для запобігання виникненню інфекції … 2. Відходи, збирання та видалення яких обумовлено спеціальними вимогами для запобігання виникненню інфекції, передаються суб’єкту господарювання у сфері управління відходами, який має Дозвіл та Ліцензію. 2) Відповідно до п.п. 1) п.3 ст.17 розд.IV ЗУ «Про управління відходами», суб’єкт господарювання у сфері управління відходами для провадження господарської діяльності з управління небезпечними відходами зобов’язаний: мати дозвіл на здійснення операцій з оброблення відходів та ліцензію на здійснення господарської діяльності з управління небезпечними відходами; Відповідно до до п.п. 2) та 3) п.2 ст.17 розд.IV ЗУ «Про управління відходами», Утворювачі та власники небезпечних відходів, крім небезпечних відходів у складі побутових відходів, зобов’язані: забезпечувати збирання, перевезення, оброблення відходів самостійно, за наявності дозволу на здійснення операцій з оброблення відходів та ліцензії на здійснення господарської діяльності з управління небезпечними відходами, або шляхом укладення договору з суб’єктом господарювання у сфері управління відходами; не допускати передачі небезпечних відходів суб’єктам господарювання, які не мають дозволу на здійснення операцій з оброблення відходів та ліцензії на здійснення господарської діяльності з управління небезпечними відходами. 3) Відповідно до абзацу першого підпункту 1 пункту 1 Постанови Кабінет Міністрів України від 18.03.2022 № 314 зазначено, що у період воєнного стану право на провадження господарської діяльності може набуватися суб’єктами господарювання на підставі безоплатного подання до органів ліцензування, дозвільних органів та суб’єктів надання публічних (електронних публічних) послуг декларації про провадження господарської діяльності (далі - декларація), що містить відомості згідно з додатком 1, без отримання дозвільних документів (документів дозвільного характеру, ліцензій або інших результатів надання публічних послуг), крім видів господарської діяльності за переліком згідно з додатком 2. Додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 18.03. 2022 № 314 містить перелік видів господарської діяльності, які не можуть провадитися на підставі подання декларації в умовах воєнного стану: Вид господарської діяльності: Здійснення операцій з оброблення відходів Вид документа, який дає право на провадження господарської діяльності: дозвіл. З огляду на вищенаведене відсутні підстави щодо внесення змін в тендерну документацію.
Дата відповіді: 28.04.2025 15:30